منو بستن منو

درباره ما

مزون عروس آریایی

عروس آریایی از اوائل دهه 80 با واردات و توزیع تاج‌های KENZOO و KHALEDوارد بازار گردید و پس از اندکی با ارائه فعالیتی صادقانه و سرویسدهی مبتنی بر اصول تجارت سالم و بر پایه مشتری مداری، مرحله به مرحله وارد بخشهای دیگر تجارت لوازم عروس گردید که از آن جمله می توان به تهیه و توزیع انواع لباسهای اورجینال عروسی و نامزدی، پارچه، دانتل و اپلیکه، ژورنال، تور و دستکش و دیگر ملزومات عروس اشاره نمود. لازم به ذکر است انتخاب نام تجاری "عروس آریایی" با هدف اعتلای پیشینه تاریخی و ترویج نامهای با اصالت ایرانی و نمایش دهنده حس میهندوستیست.

هماکنون مجموعه فروشگاههای عروس آریایی با چندین شعبه در تهران و دیگر استانهای کشور با کلکسیونی از لباسهای عروس و نامزدی، تاجهای اصل KENZOO و LAZORD و دیگر ملزومات در خدمت هممیهنان گرامی می باشد. نهایت تلاش خود را بکار گرفتهایم تا ضمن رعایت حقوق مشتری، مسئولیت خدمتگزاری به شما را به بهترین نحو ممکن به انجام رسانیم. این اصل مهم عروس آریایی است.

تمام بانوانِ گرانمایه میهنمان همواره در طول دوران کودکی تا جوانی با رویا و تجسم درخشیدن و تجلی در لباس عروس، روزگار را به موعد زیبای ازدواج رهنمون نموده اند، پس کمال بی انصافیست که با بی مسئولیتی و یا خروج از مسیر صداقت این رویای مقدس را خدشهدار نمود. از اینرو اصل مهم و غیر قابل چشمپوشی عروس آریایی، برآورده نمودن کمال رضایتِ برومند بانوان و زیبا ستارگانِ درخشانِ آسمان ِجشنهای یگانگی کشورمان می باشد، لذا در تمام شعبات، این اصل سرلوحه "مدیریت و پرسنل" و اساس تمام مراحل خدماتی به گل بانوانِ ستودنی سرزمینمان میباشد. بنابراین با رعایت این اصل، تمام انرژی و توان مجموعه عروس آریایی متمرکز بر جلب رضایت شماست.

صادقانه و بیریا در خدمت شماییم، مدعی نیستیم اما کار بلدیم! بلوف نمی زنیم اما توان و پشتوانه قوی ِقابل لمس برای تحقق وعدههایمان در دسترس داریم .

یقینا مقطع قبل از مراسم ازدوج از پراسترسترین دورههای شروع زندگی مشترک زوجهای جوان است؛ عروس آریایی این حساسیت و موقعیت را با تمام وجود درک می کند و بیپیرایه، تمامقد و با تمام امکانات در خدمت شماست. انتخاب شما را ارزشمند میدانیم. به ما اعتماد کنید و نتیجه اعتماد خود را با کمال آرامش و رضایتمندی به تماشا بنشینید، ما قضاوت را بهعهده میهمانان گرامی شما می گذاریم.... به ما اعتماد کنید.